Hakkımızda

Merhaba

Sevgili pilot ve pilot adayı arkadaşlar,

Ben Kaptan Pilot Güven Gürdal. Bir kısmınızın bildiği üzere 2017 yılından beri kurtköyde SimulatorTeam olarak sürdürdüğüm, şirketlerin assesment larına girecek adaylara yardımcı olmak, LPC/OPC olan pilotlara destek ve hobi amaçlı uçuşlar yapmak isteyen aday ve havacılık sevdalıları için açtığım Boeing 737 simülatörüne bir de Airbus A320 simülatörü ekleyerek artık İstanbul -Beylikdüzü Beylicium AVM’de uçuşlarımıza son hız devam ediyoruz.

Bu ara uygun promosyon fiyat da yaptık. Yoğunluğumuz var ama boş slotlarımız da devam ediyor. Sizler de THY ve diğer şirketlerin assesment larında başarılı olmak, LPC/OPC öncesi elinizi ısındırmak veya hobi amaçlı uçuş yapmak istiyorsanız beni arayabilirsiniz. Diğerlerinden farkımız bugüne kadar ki başarı oranımızın %99 dan fazla olması ve hocalarımızın tecrübeli 25 bin saatlik examiner kaptanlar olmasıdır. Sonuçta uçuşa ve uçmaya gönül vermiş arkadaşların geleceğini şekillendirmekte önemli bir rol oynuyoruz. Çekinmeden beni bu konuda arayabilirsiniz. Hepinize şimdiden ömür boyu emniyetli uçuşlar diliyorum.

Gerçek bir uçuş deneyimi

Simulator Team sanal uçuş simülatör merkezi, aktif pilotlara ve pilot adaylarına sanal uçuş eğitimi vermesinin yanısıra uçmaya ve uçaklara gönül vermiş tüm havacılık tutkunlarının tecrübeli aktif havayolu kaptan pilotları eşliğinde, Boeing 737-800 ve Airbus A320 uçağı simülatörleri ile değişik senaryolar uygulanarak uçma zevkini yaşayabilmeleri amacıyla kurulmuştur.

Aktif pilotlar, periyodik simulator kontrolleri öncesi kendi bilgi ve tecrübelerini geliştirip tazeleyebilmektedir.

Pilot adayları, uçuş okullarında öğrenmiş oldukları temel uçuş bilgilerini öğretmen pilotlarımız sayesinde ileri dereceye taşıyarak havayolları başvuruları esnasında uygulanan uçuş testlerine rahatlıkla hazırlanabilmektedirler.

Diğer tüm uçuşa ve havacılığa gönül vermiş halkımız ise Boeing 737-800 ve Airbus A320 simülatörleri sağ pilot koltuğunda oturup, aktif havayolu kaptan pilotlarımız ile bir noktadan diğer bir noktaya birebir senaryo ile keyifli bir havayolu uçuşu gerçekleştirebilmektedirler. Bu tecrübe esnasında manuel ve otomatik pilotlu uçuş tecrübesi yaşayabilmektedirler.